Millet Partisi Bursa’dan iddialı hazırlık

BURSA (İGFA) – 31 Mart’ta yapılacak Mahallî Seçimler için çalışmalarını yoğunlaştıran Millet Partisi Bursa belediye lider adayları, kent merkezi ve ilçelerde kurulan standlar ve ziyaretlerle seçmene dokunuyor.

Bursa kent merkezinin yanı sıra 17 ilçenin en işlek noktalarında seçim kampanyası yürüten Millet Partisi Bursa belediye lider adayları, ilgi odağı haline geldi.

Stantlarda projelerini anlatan adaylar ve teşkilat üyeleri, esnaf ve sivil toplum kuruluşlarına yaptıkları ziyaretlerle de dayanak istiyor. Her geçen gün artan ilginin kendilerini daha da motive ettiğini belirten Millet Partisi Bursa Büyükşehir Belediye Lider Adayı Abdurrahman Başkan, “Vatandaşımız adeta ‘Bir dokun, bin ah işit’ noktasında. Fakat ümitsizliğe asla yer yok. Ümitsizliğe düşen, adalet isteyen, özgürlük isteyen, geçim sorunu yaşayan, mağdur olan, değişim isteyen, kentin keşmekeşinden bunalan vatandaşımıza diyoruz ki ‘Artık biz varız.’ Takımlarımıza sonuna kadar güveniyoruz. Bilimsel temelli mahallî idare anlayışı ile farkımızı göstereceğiz. Vatandaşımızın gösterdiği ilgiye layık olacağız.” diye konuştu.

“MÜHRÜ, ÇİFT BAŞLI KARTALIN ALTINA BASIN”

Millet Partisi Bursa Vilayet Lideri Hüsamettin Akyıldız da “Teşkilat üyelerimiz ile birlikte kadim kentimizin dört bir yanını adeta ilmek ilmek dokuyoruz. Değerli vatandaşlarımızdan idaremizi desteklemelerini, bizlere inanmalarını ve denenmemiş takımlarımızı denemelerini istiyoruz. Bize sokakta, işyerinde teveccüh gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. 31 Mart günü de mührü, partimizin logosunda yer alan çift başlı kartalın altına basmalarını bekliyoruz. İnşallah, sandıkta sürpriz yapacak ve ehil takımlarımızla belediyelerimizi yönetmeye başlayacağız.” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir