Başkan Dündar’dan Altınok Spor Kulübü’ne ziyaret

BURSA (İGFA) – Osmangazi ilçesinde bulunan spor kulüplerine her vakit büyük dayanaklar veren Lider Dündar, takviye verdiği kulüplerden biri olan Altınok Spor Kulübü’ne ziyarette bulundu. Osmangazi Belediyesi’nin temin ettiği halı saha ve tesis sayesinde 500 sporcuyu bünyesinde barındıran kulüp idaresi ve sportmenler gerçekleşen ziyarette Lider Dündar’a teşekkür etti. Lider Dündar, Altınok Spor Kulübü ziyaretini MHP Osmangazi İlçe Lideri Kerim Gürsel Çelebi ve AK Parti Osmangazi İlçe Lideri Adnan Kurtuluş ile birlikte gerçekleştirdi.

“KULÜPLERİMİZE HER VAKİT TAKVİYE OLDUK”

Osmangazi’ye yaptığı hizmetlerin yaptığı mahalle ziyaretlerinde kendisine ilgi ve sevgi şovla geri döndüğünü tabir eden Lider Dündar, “Seçim süreci çerçevesinde mahalleleri, dernekleri ve spor kulüplerine ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Bu ilçemizdeki mahalleleri yalnızca seçim vakti değil her vakit ziyaret ediyoruz. Bugün Altınok Spor Kulübünü ziyaret ediyoruz. Bizim tahsis ettiğimiz spor tesislerinden burada 500 çocuğumuz faydalanmakta. Biz elimizden geldiği oranda kulüplerimize dayanak oluyoruz. Biz kalıcı hizmetler üretmeye çalışıyoruz. Bu çocuklar, bizim geleceğimiz bunların en uygun kurallarda eğitilmesi ve sahiplenilmesi, başta ailesi olmak üzere mahalle, kent, toplum, vatana ve millete iyi bir evlat yetişmesi için biz bu altyapıları oluşturuyoruz. Biz, hoş işler yaptığımızı gezdiğimiz mahallelerde vatandaşların bize karşı sevgi ve sempatisinden anlıyoruz. İnşallah 31 Mart’ta vatandaşlarımızın takviyesiyle tekrar vazifeye geldiğimizde bu karşılıklı diyalog ve hizmetlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a mahalle ve kulüplerine verdikleri takviye için teşekkür eden Bursa Altınok Spor Kulübü Lideri Ömer İnder de, “Altınok Spor topluluğu bugüne kadar bütün hizmetleri genelde Osmangazi Belediyesi’nden aldı. Mustafa Dündar Liderimizin kulübümüze tahsis ettiği halı saha ile uçuşa geçtik. Futbolda 9 branşta gayret veriyoruz. Kulübümüzün futbolda 250’ye yakın lisanslı sportmeni var futbol okulumuzda 150 atletimiz var, basketbolda da büyük erkekler hariç tüm branşlara katılıyoruz” diye konuştu. Yapılan ziyaretin akabinde kulüp idaresi ve atletler Lider Dündar’a teşekkür ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir