Ayrıldığı sevgilisinin ardından yatağa düşen burçlar hangileri? Yeşilçam sahnesinden fırlayan o burçlar…

Aralarında birinci görüşte aşık olan da var aylar sonra sevdiğini fark eden de… Bu burçlar ayrılmanın da sevdaya dahil olduğunu, ikili bağların de bitebileceğini idrak edemiyor. Eski sevgilisinin akabinde bakakalan, bir türlü unutamayıp yatak döşek yatan astrolojinin kaygılı burçları hangileri? İşte aşksız yaşayamayan ayrılık acısıyla yanan o burçlar…

Terazi, tam bir sevgi kelebeği

Güzel kalpleriyle aşksız ve sevgisi yaşayamayan bir burç Terazi. Bağında sadık olan Teraziler, sonuna kadar aşkının peşinden sarfiyat.

Terazi burçları, hisleriyle hareket ettiği için ayrılık kararı vermesi sıkıntı olur. Bu yüzden de ayrılan genelde o olmaz ve kendisi de ayrılmak istese üzülmesi muhtemeldir.

Anılarda yaşayan Teraziler, flörtleşmeyi çok sever.

Oğlak, başlarken de bitirirken de zorlanıyor

Mükemmelliyetçi ve çalışkan olan Oğlak burçları, aşk hayatından genelde uzak durur. Fakat bağlantıya başlarsa da bitiremez.

Sevda insanı olan Oğlaklar, ayrılık acısını atlatamayabilir. Onun asıl kederi alışkanlıklarına geri dönmesi de olabilir.

Geleneksel hayat biçiminden hoşlanan Oğlaklar, geçmişte yaşamayı sever.

Yengeç, ömür uzunluğu unutamaz

Acıyı atlatamayan burçların başında Yengeçler var.

Sevgi dolu su burçlarından olan Yengeç burçları, sahiplenmek ve sahiplenilmekten hoşlanır.

İkili bağlantıları dolu dolu yaşayan Yengeçler, ayrılmak zorunda kalırsa çok zorlanır.

Yengeç burçlarının, eski sevgililerini eskitmeleri için uzun bir vakit geçmesi gerekir.

Başak, sıkıntı unutur ve unuttuğunda asla hatırlamaz

Başak burçları ayrıntıcıdır. Pekala her şeyi ince eleyip sık dokuyan bu burç nasıl olur da unutamaz? Aslından Başakların ayrıntılara değer vermesi nedeniyle eş ve sevgili seçimleri de zordur ve bulduklarında ayrılamazlar.

Hayatlarını güç kuran Başaklar, sevgilisinden uzun uğraşlarla ayrılabilir. Ayrıldığında yataklara da düşer. Aşkını da yaşar, acısını da… Son bir bakmışsınız büsbütün sizi silip, sıfırdan başlamış.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir